Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 11:35 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja, Transport

Tuning samochodowy – czemu felgi mają takie znaczenie

Wielu właścicieli aut podejmując decyzję o tuningu przede wszystkim rozpoczyna od zmiany felg. Oczywiście można to zrozumieć, gdyż to właśnie felgi są widoczne na pierwszy rzut oka, i to one w dużym stopniu decydują o całościowym stylu po wykonanej zmianie. Co prawda nabywając nowy pojazd niejednokrotnie wybrać można wśród kilku modeli oferowanych przez producenta, ale przeważnie i nic porywającego wśród nich nie będzie. Nowoczesne felgi JR Wheels w pierwszej kolejności znacząco wyróżniają się tym, jak wyglądają.

Przeważnie posiadają one nietypowe wzory, które nadają autu drapieżny wygląd. Przez to pojazd zdecydowanie się będzie wyróżniał pośród innych, a w końcu przy tuningu również i o to chodzi. Poza wyglądem naprawdę wiele możliwości jest również jeśli chodzi o kolory, wielu producentów takich felg bardzo dużo także oferuje w tym zakresie. To jeszcze bardziej umożliwia otrzymać oryginalny wygląd pojazdu, niemożliwy do osiągnięcia przy fabrycznym wyposażeniu.

Jednak w praktyce odpowiedni dobór nowych felg w taki sposób, żeby wszystko wyglądało idealnie, wcale nie należy do łatwych rzeczy. Przede wszystkim wybór takich produktów jest obecnie ogromny, i czasami trudno się będzie ostatecznie zdecydować. Niektórym na przykład się będą podobać felgi concaver, lecz nie w każdym modelu samochodu się sprawdzą. Raz z tego powodu, że taką felgę należy dopasować do koloru nadwozia, ale też i do opon, na których się chce jeździć. I ostatecznie może się okazać, że po montażu wcale samochód nie zacznie wyglądać lepiej, niż wcześniej.

Drugą sprawą są trendy, które się wytworzyły przez lata tuningowania poszczególnych marek. I w ich przypadku po prostu trzeba się takich standardów trzymać, bowiem może nie przejść kombinowanie z jakimiś nietypowymi rozwiązaniami. Poza tym trzeba też pamiętać o regulacjach prawnych, a te są jednoznaczne. Po montażu superlekkie felgi SL02 nie mogą ani trochę wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym wypadku liczyć się trzeba z zatrzymaniem rejestracyjnego dowodu w razie kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 14 times, 1 visits today)
Close