Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:34 Motoryzacja, Transport

Przewiezienie w inne miejsce pojazdów dowolnego typu: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA realizuje odholowanie samochodów dowolnego typu. Poza autami osobowymi, dostawczymi i busami możliwe jest wobec tego skorzystanie z pomocy specjalistów z branży moto, gdy jest się właścicielem maszyn rolniczych oraz stosowanych w branży budowlanej. Samochody mogą zostać przewiezione z garażu właściciela, z zakładu pracy, z drogi lub z parkingu podziemnego. Flota jest duża, wobec czego pod określone zadania zawsze wzorcowo zostanie dopasowany samochód.

Ze względu na to, iż warsztat posiada licencję krajową i międzynarodową, można z jej świadczeń korzystać w wielu miejscach. Przewiezione samochody mają OCP przewoźnika. Ich udźwig wynosi do dwóch t. Ponadto, do samochodów cięższych i zadań specjalnych wykorzystywane są pojazdy holujące posiadające ładowność nawet do czterech t, z płytą hydrauliczną oraz dźwigiem HDS do 2,2 t. Eksperci ze wskazanej firmy zajmują się również usługami wulkanizacyjnymi oraz mniejszymi naprawami, o ile pojawi się taka potrzeba. Pomoc drogowa Rzeszów dostępna jest natychmiastowo dla kierowców w takiej sytuacji, kiedy dojdzie do usterki w ich samochodzie lub do wypadku. Wówczas kontynuowanie przejażdżki autem nie będzie umożliwione.

Poza tym, iż firma zajmuje się odholowaniem samochodu, to możliwe jest dodatkowo skorzystanie z auto pomocy w podstawowych zadaniach powiązanych z naprawą. Można również w firmie tej korzystać z usługi zmiany koła albo dowiezienia benzyny. Dokładny zakres udostępnionych świadczeń opublikowany jest na witrynie online pomocdrogowawydra.pl, na jakiej można dodatkowo zobaczyć flotę samochodów, jakie dostępne są w trasie dla właścicieli zepsutych pojazdów. Udostępnione świadczenia realizowane są sprawnie i z jak najlepszym efektem. Do pomocy drogowej można dzwonić przez cały tydzień, ponieważ działa w trybie 24 h. Pomoc drogowa na wskazany adres przyjedzie tak prędko, jak to możliwe. I to nie wyłącznie w Rzeszowie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Close