Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:49 Turystyka, Aktywność

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa a także badmintona od firmy Yonex

Skrupulatnie wyselekcjonowany sprzęt obejmujący gadżety do tenisa i badmintona sprzedaje Yonex Polska, a więc dystrybutor japońskiej Yonex. Firma produkuje wyroby przetestowane oraz z certyfikatem. Wyjątkowo popularnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej metodzie wykonania. Firma jest także znana z autorskiej techniki Power Cusion, wykorzystanej w obuwiu sportowym. Isometric to technologia oddziałująca na otrzymanie większej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Natomiast system Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzenia, jaka powstała w wyniku opadania na boisko, transferując następne posunięcia graczy. Już samo to pokazuje, iż marka jest rozpoznawalna w dziedzinie sportu i nie bez przyczyny bierze odpowiedzialność za sponsoring licznych istotnych eventów. Analizy wskazują, iż mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. We wskazanym punkcie sprzedaży internetowym katalog produktów buty do tenisa jest duży i z tego względu dystrybutor rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mogą także sprawdzać bestsellery oraz nowości oraz zniżki na ulubiony sprzęt. Tak samo amatorzy gry w tenisa, ale też profesjonaliści odnajdą gadżety dobrane do zdolności i stylu gry. Jeśli ktoś pierwszy raz robi zakupy w tym sklepie i nie do końca ma świadomość, na co się zdecydować, to pomaga obsługa klienta. Poza zakupami można również dowiadywać się z witryny, co wydarzyło się w dyscyplinie badmintona a także tenisa, co jest istotne dla osób które uprawiają wskazane. Szczególnie znane są ergonomiczne rakiety tenisowe z kolekcji: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 14 times, 1 visits today)
Close