Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 15:18 Biznes, Finanse

Pożyczka hipoteczna dla firm – najważniejsze wiadomości

Jednym z coraz chętniej dobieranych produktów są pożyczki pod hipotekę dla przedsiębiorców, nie wymagające posiadania zdolności kredytowej. Jeżeli danemu biznesmenowi będzie zależeć na szybkim oraz przynoszącym efekty pozyskaniu finansowania, to w ten sposób bez wątpienia to pozyska. Każda pozabankowa pożyczka hipoteczna jest pożyczką, dla jakiej zabezpieczenie stanowi nieruchomość. Zabezpieczenie to bazuje na ustanowieniu hipoteki przez zrobienie wpisu w księdze wieczystej dla danej nieruchomości. Wpis tego typu zabezpiecza instytucję przyznającą pożyczkę i będzie widnieć w księdze wieczystej aż do momentu spłacenia pożyczki.

Pożyczka taka może zostać przeznaczana na każdy cel, zależnie od tego, co zaplanuje właściciel firmy. Przedsiębiorcy decydują się na pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej, bo droga ich przyznawania toczy się szybciej aniżeli w instytucji bankowej. Trzeba z kolei mieć świadomość, iż pożyczka w banku jest tańsza i okres jej spłacenia może wynieść kilka lat. Jeśli zaś ktokolwiek decyduje się na pożyczkę hipoteczną, to czas spłacania nie jest długi. Z kolei, nie ma potrzeby się przejmować negatywną historią kredytową, bądź opóźnieniami w płatnościach wobec ZUS i w US.

Dlatego pożyczkę hipoteczną w tej formie mogą wziąć również przedsiębiorstwa zadłużone oraz te, które pojawiły się na rynku nie tak dawno. Do uzyskania pożyczki potrzebne są: numer księgi wieczystej nieruchomości będącej zabezpieczeniem, zdjęcia przed i w środku nieruchomości, dokumenty finansowe przedsiębiorstwa. Obiekty, jakie mogą być uwzględnione to wszystkie, które znajdują się w Polsce. Nieakceptowane są natomiast takie, które znajdują się poza granicami Polski. Warto skorzystać ze wskazówek ekspertów, jacy znają się na takim produkcie finansowania, aby lepiej się zorientować.

Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem jak pożyczka hipoteczna bez BIK dla firmy, to zobacz więcej wiadomości i zdecyduj się na bezpłatną poradę. Wtedy masz możliwość spodziewać się pozyskania indywidualnych rad, dopasowanych do momentu progresu działalności, a zwłaszcza jej ustabilizowania finansowego.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close