Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 15:31 Edukacja, Rozrywka

PCO GROUP: Produkty dla branży kina z wielu dyscyplin

Sprzęty dzięki którym można przyszykować różne zagryzki proponuje firma PCO GROUP. Korzystają z takiej możliwości klienci z branży kinowej, sprzedaży detalicznej i branży spożywczej. Dużo lat doświadczenia spowodowało, że firma proponuje klientom indywidualne rozwiązania, co od razu sugeruje na owocną współpracę. Na witrynie firmy można odnaleźć katalog z udostępnionymi produktami oraz obeznać się z nowymi propozycjami, które dodawane są systematycznie. Z zastosowaniem zagryzek klient ma gwarancję, że jego interes będzie przez odbiorców traktowany jako godny uwagi.

Klienci cenią, że mogą zdecydować się na zamawianie produktów w ramach marki osobistej: z logo albo z dowolnie dobranym. Jest to świetny pomysł reklamy. Druk wykonany według indywidualnego wzoru cechuje wysoka wartość użytkowa, co jest kolejnym plusem. Można zdecydować nie tylko o tym, co na kubkach albo innego rodzaju gadżetach ma zostać zamieszczone, jak i o rozmiarach akcesoriów, na jakich element graficzny będzie umieszczony. Te grafiki można także umieścić na popcornie oraz na plackach tortilli pokrytych serem.

Opakowania i kubki mogą być zadrukowanez nalepek prywatnych klienta. Uzupełnieniem propozycji sprzedażowej mogą zostać indywidualnie wykonane nakładki. Osoby zainteresowane współpracą zobowiązane są nawiązać kontakt z przedstawicielami PCO GROUP, a uzyskają odpowiedź na pytania i będą zorientowane, na co stricte mogą liczyć. Zamawiając wyroby takie jak podgrzewacz do sosu także mogą liczyć na opcję spersonalizowaną. Produkty dla świata kina oferowane przez PCO GROUP dostępne są w znaczącej ilości. Są to: surowce do waty cukrowej, prażona kukurydza, nachosy i dipy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, gadżety reklamowe dla branży filmowej, kubki na napoje wraz z akcesoriami, urządzenia i wyposażenie, okulary trójwymiarowe, a także akcesoria związane z higieną.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close