Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 10:52 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka, Aktywność

Kampery imponującej klasy wypożyczane w CarGO!

Serwis dla kamperów wynajmowanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest dowodem na to, iż firma taka faktycznie dba o kupujących. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz i w środku kabiny, ale również akcesoriów kempingowych, które także można kupić w prezentowanym sklepie. Specjaliści na miejscu posłużą także doradztwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla odbywających podróż pierwszy raz. Zainteresowani mają możliwość także korzystać z możliwości zrobienia przeglądu zakupionego w tej firmie kampera.

Na życzenie klientów może być także wymieniona tapicerka oraz eksperci zajmują się dokładnym czyszczeniem wnętrza kabiny. Jeśli klient decyduje się w prezentowanej firmie dokupić dodatkowe wyposażenie, to eksperci zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i nawigacji, czy zestawu paneli solarnych o dowolnej mocy. W dodatku proponowany jest montaż markiz na ściany oraz na dach, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników na czystą wodę, czy stacji multimedialnych.

Jak więc widać, usługi w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest kampery poznań, aczkolwiek można oczekiwać na sporo dodatkowych. W sklepie online można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to wyroby, które sprawią, że trasa będzie przyjemniejsza. Jest ich na tyle wiele, że asortyment spełnia oczekiwania konsumentów.

Natomiast w chwili kupowania albo wypożyczenia kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Dodatkowo można zamawiać: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony na zimę, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 19 times, 1 visits today)
Close