Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 12:06 Inne

Jakie zalety i wady mają lamele ścienne

Trendy wnętrzarskie mocno się zmieniają z biegiem czasu. To, co akurat jest modne w temacie urządzania wnętrz zależy głównie od dostępności materiałów. Równie istotne są technologiczne nowinki lub nowe rodzaje materiałów. Nowości ukazują się co jakiś czas, ale dostępna obecnie pula materiałów wykończeniowych pozwoli tworzyć bardzo dużą liczbę ciekawych, interesujących rozwiązań. Pośród nich każdy klient wyszuka to, co będzie się podobało. A możliwości w zakresie projektowania jedynie będzie ograniczać wyobraźnia projektanta. No i rzecz jasna końcowy budżet inwestora.

Jednym z popularnych pomysłów są lamele. To układ listewek układanych w niewielkiej odległości pod kątem prostym do powierzchni do której są przyczepione. Takie ułożenie daje kilka korzyści. Po pierwsze, mocno się zmienia optyka w pomieszczeniu. Zależnie od kierunku w jakim są ułożone uzyskuje się efekt podwyższenia lub wydłużenia. Dodatkowo lamele ścienne sprawiają odczucie głębi przestrzennej. I na koniec elementy te dobrze rozpraszają dźwiękowe fale, zapewniając miłą akustykę w pomieszczeniu i równocześnie trochę je wygłuszając.

Tak dużo zalet posiadają te cienkie listeweczki. Jeżeli się doda, że to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, to przepis na sukces gotowy. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że lamele cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno pośród klientów jak i projektantów. Zależnie od użytego materiału i wielkości modułu, będą pasować jako wykończenie dowolnych pomieszczeń. Dopełniać nimi można eleganckie wnętrza, ale równie dobrze będą się odnajdywać w prostym stylu skandynawskim czy surowym loftowym klimacie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Close