Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 19:55 Motoryzacja, Transport

Gadżety z punktu sprzedaży CarGO!, które sprawdzą się w codziennym karawaningu

Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO! to rzeczy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny oraz komfortowo jeździć kamperem. Wynajmujący mogą też decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wynajmu każdy z pojazdów jest po przeglądzie oraz schludny. W wyposażeniu głównym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz i kamera GoPro z akcesoriami. To pokazuje, iż można komfortowo odbywać podróże o każdej z pór roku. Kamper pozwoli na niemałą swobodę.

Wynajmujący najczęściej zdecydowani są na przyczepy kempingowe HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, ale też używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwoli na korzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego kampera. Na dodatek, proponowany jest serwis, gdy jest to niezbędne. CarGO! to firma wyznaczająca zasady w wypożyczalnia kamperów poznań z uwagi na kilkuletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie mniejsza przestrzeń jest niedostrzegalna. Na węższych, znajdujących się w Europie uliczkach przyczepy kempingowe takiej klasy sprawdzą się doskonale.

Klasa Comfort to modele sześcioosobowe, wyróżniające się pragmatycznym wyposażeniem i ekonomicznością. Z chęcią wynajmują je rodziny z pociechami. Można również decydować się na kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie wydajność i komfort. Pośród udogodnień posiadają: ogrzewanie grawitacyjne czy klimatyzacja dla części mieszkalnej. Takie kampery polecane są dla rodzin i ludzi podróżujących ze znajomymi. Udostępniona jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się maksymalnym zaplanowaniem powierzchni przy równoczesnym zachowaniu licznych udogodnień. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close