Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 14:49 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Foldery reklamowe jako element spójnego oraz korzystnego profilu marki

Agencja dreamsart proponuje projekt katalogów z zaakcentowaniem wszystkich szczegółów, jakie poda zleceniodawca oraz jakie będą dopasowane dla danej dziedziny. Foldery reklamowe oraz różne katalogi są efektownymi narzędziami reklamowymi. Z ich użyciem można docierać do określonej grupy docelowej bez żadnego problemu. Sprawdzają się nie tylko podczas kampanii reklamowej, ale również na różnych wydarzeniach. Eksperci z podanej firmy mogą nawet zrobić projekt przystosowany do konkretnego wydarzenia.

Koncept graficzny będzie też za każdym razem dopasowany do identyfikacji wizualnej marki. Wielostronicowy skład będzie opracowany doskonale do wydruku. Jeśli będzie taka konieczność, to zostanie również opracowany w innym języku. Wszystkie elementy, takie jak: wykresy, diagramy oraz ilustracje będą wykonane idealnie. W agencji pracują również copywriterzy, którzy zajmą się przygotowaniem treści oraz haseł promocyjnych, jeśli zleceniodawca sobie tego zażyczy. Foldery, katalogi pod postacią książek a także pozostałe materiały zostaną zrobione zgodnie z życzeniem zleceniodawcy, a także w dowolnie przez niego wytypowanym formacie. Klienci będąc zdecydowanymi na projektowanie katalogów w takiej agencji mogą liczyć na ozdobienie całości o dowolne dodatki.

Na przykład, folia matowa dodaje sporej elegancji, a folia błyszcząca ożywia wybarwienie i zwiększa solidność. Do folii z matem może zostać dodany lakier ultrafioletowy wybiórczy, pozwalający na pokrycie wybranych elementów. Specjaliści mogą także zrobić tłoczenie, uwypuklając wybrane części składowe projektu a także zrealizują wycinanie z wykorzystaniem lasera konkretnych części, takich jak na przykład logo. Abstrahując od tego, jaka forma będzie wytypowana, całość będzie pokrywana lakierem dyspersyjnym, ochraniając druk. Propozycja zleceniowa zawiera przygotowanie projektu oraz wydruki broszur reklamowych, kilkustronicowych folderów promocyjnych, ale też większych objętościowo wydawnictw.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 6 times, 1 visits today)
Close