Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Visit Sponsor

Autor: 12:04 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Usługi

Firma zajmująca się przywozem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych

Firma North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów żywnościowych. Poza tym, oferowane tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa obejmująca mozzarella buffala wyznaczona jest głównie do takich konsumentów, którzy doceniają wysoką jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są produkty od 70 czołowych producentów markowych. Duża część z nich ma prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Klienci mają możliwość w głównej mierze zaopatrzyć się tu w: produkty suche, desery, produkty zamrożone oraz wodę. Konsumenci rozdzieleni są na wymienione grupy: największe sieci sklepowe, delikatesy, więcej niż 2100 sklepów detalicznych, znajdujących się w całym kraju oraz więcej niż 1800 kupujących z rynku HoReCa.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji są w stanie doradzić klientom, na co powinni się decydować. Klienci mogą liczyć na obsługę i przywiezienie towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę z cenionymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w asortymencie znajduje się ponad 3000 wyrobów, można kompleksowo uzupełnić zapasy w sklepie i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim oferować, będzie udostępnione u wskazanego dystrybutora.

North Coast oferuje, jakie oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone produkty zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można zakupić je w wersji dobrze przechowywanej oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Close